O Nas

Jestem absolwentką szkoły Luz Art na kierunku projektowanie wnętrz.
We wnętrzach domów, lokali naszych Klientów staram się zobaczyć więcej niż inni i dostrzec możliwości, które warto wykorzystać. Staram się doradzić im takie dekoracje okienne, które pasują nie tylko do pomieszczeń ale też do osób, które z nich korzystają.
W Szatański Deco odpowiadam za to, żeby okna - a co za tym idzie i wnętrza Klientów - zyskały niepowtarzalny i niebanalny charakter. Razem z Rafałem tworzymy projekty dekoracji.
Zapraszam na spotkanie do firmowego salonu, gdzie przy filiżance kawy porozmawiamy o tym, co i jak można zmienić w Waszych wnętrzach.
Stawiamy na jakość. Dlatego osobiście doglądam każdej realizacji i montażu dekoracji. Jestem obecny na każdym etapie jej powstawania – od projektowania, przez szycie, po upinanie.
Razem z Dominiką spotykamy się z Klientami także w ich domach, żeby na miejscu doradzić kierunek, w którym może iść projekt dekoracji.
Cenię klasykę ale staramy się też trzymać rękę na pulsie i podążać za modami i trendami dekoratorskimi. Dlatego jesteśmy obecni na licznych targach branżowych.