Tkaniny

Odpowiednio dobrany kolor i struktura tkaniny nadają wnętrzom styl i do tego przekonywać chyba nikogo nie trzeba.

Ważny jest też skład tkanin, ponieważ czynniki atmosferyczne, które będą na materiał działać mogą spowodować jego rozciąganie albo blaknięcie koloru. Miejsce montażu dekoracji, a co za tym idzie także rodzaj tkaniny mają znaczenie.

W naszym sklepie dostępne są najnowsze wzory tkanin, w rozmaitych kolorach. Tkaniny praktyczne i ekskluzywne, odpowiednio dobrane wytworzą w Państwa wnętrzach komfortowy i niepowtarzalny klimat, nadadzą styl. Dysponujemy bogatym asortymentem tkanin (firanowymi, zasłonowymi, obiciowymi), co daje nam nieograniczone możliwości projektowania.

Pomagamy Klientom dobrać tkaniny tak, żeby pasowały nie tylko kolorystycznie do wnętrz, ale żeby pełniły też użyteczną funkcję w pomieszczeniu, które mają zdobić. Na przykład, żeby dekoracja chroniła też pomieszczenie przed silnym nasłonecznieniem
i nadmiernym nagrzewaniem.

To są ważne szczegóły i detale, o których chętnie Państwu opowiemy doradzając wybór właściwej tkaniny.

Spośród tysięcy wzorów nie łatwo jest dokonać odpowiedniego wyboru, ale my dopełniamy wszelkich starań, żeby był on trafny i prosty, a Państwa wnętrze dzięki temu wyjątkowe.

Współpracujemy z: Eurofirany, Margo Textil, Magdecor, Rad-Pol, Spagnalo, Ozlem, Adecor, Dekoma, Cosmonova, Fargotex, Casadeco, Mottivo.